Ücretsiz Randevu Formu

Medikal Cilt Bakımı

Academic Hospital Estetik Merkezi’nde medikal cilt bakımı; JetPeel, Complex Maxi ve Vapozon Buhar cihazları kullanarak yapılmaktadır. Cilt bakımının süresi 1 saat 15 dakikadır.

JetPeel
Hava ve basınç yoluyla cildin gözeneklerini derinlemesine temizler ve kan dolaşımını hızlandırarak uygulanan ürünün cildin en alt tabakasına kadar nüfus etmesini sağlar. İlk uygulamadan itibaren, ciltte ayırt edilebilir bir yumuşaklık, nemlilik ve parlaklık sağlar. Her cilt tipine uygun bir bakımdır. Uygulama süresi 20 dakikadır.
Complex Maxi
Geniş kapsamlı bir cilt bakım cihazıdır. Cilt bakımı öncesi sorunlu ciltleri tespit eder ve cildi doğru analiz edip doğru ürün uygulanılmasını sağlar. Lifting ünitesi ile cilt bakımı sırasında 10 dakikalık bir uygulama ile kırışıklık tedavisinde gözle görülür sonuçlar elde edilir. Hi-frekans moduyla cildin gözeneklerini sıkılaştıran ve kan dolaşımını hızlandıran oldukça etkili bir sistemdir. Iyontoforez moduyla bakım ürünlerinin cilt tarafından kolayca emilimini sağlar.
Vapozon Buhar
Yoğun su buharı ile ciltteki gözenekleri açarak cildin bakıma hazır hale gelmesini sağlar. Ozon özelliği ile suyu ve uygulandığı bölgeyi dezenfekte eder. Rahatlatıcı ve ferah etkisi vardır.
Ara