Ücretsiz Randevu Formu

Viveve:
Doğum Sonrası Vajina Daraltma

Vajinal daraltmada son teknoloji Viveve,AcademicHospital Estetik Merkezi’nde hizmetinizde. Anestezi gerektirmeyen, cerrahi olmayan ve lazer kullanmayan, yalnızca vajina girişindeki hazzın en yoğun olduğu "introitus"bölgesinin sıkılaşmasını sağlayan Viveve teknolojisi uzman doktorlarımız tarafından kullanılmaktadır.
 
Viveve nasıl göründüğünüz ile değil nasıl hissettiğiniz ile ilişkili bir tedavidir, ağrısız ve güvenli bir tedavi ile vajinanın giriş kısmındaki gevşemiş doku sıkılaşır ve daha kaliteli bir cinsel yaşam elde edilir.  
 
Viveve 30 dakika süren, tek seanslık bir monopolar radyo-frekans (RF) tedavisidir. 
 
Tıpkı cildiniz gibi vajina da kolajen liflerin ağırlıklı olduğu bir ağ dokusu desteğine sahiptir. Gebelik, doğum, yaşlanma, genetik yatkınlık ya da geçirilmiş ameliyatlar etkisiyle bu destek dokusu zayıflar, bu da özellikle vajina girişinde bir gevşeklik hissi yaratır.
 
Doğum yapmış kadınların birçoğu cinsel yaşamlarının artık daha kalitesiz olduğunu ifade eder. Üstelik bu durum sadece kadınların eşlerine, dolayısı ile ilişkilerini de olumsuz etkileyen bir sonucu beraberinde getirir. 
 
Lazerle vajina daraltma işlemlerinde tümden vajinal sıkılaşma ve gençleştirme hedeflenirken, Viveve yani vajinal radyofrekans işlemlerinde yalnızca vajina girişindeki hazzın en yoğun olduğu ‘introitus’ bölgesinin sıkılaşmasını sağlar. Vajina içinde genişleme, kendisinde veya eşi tarafından ifade edilen ilişki sırasında his kaybı, ilişki sırasında hiç orgazm olamama veya orgazm olmada güçlük gibi sorunlar yaşayan kadınlar başta olmak üzere, cinsel haz ve tatminini arttırmak isteyen herkes radyofrekans uygulamasından yararlanabilir.
Ara